Outsourcing biznesowy to nasza specjalność. Wiemy wszystko o obsłudze zewnętrznej w zakresie usług rachunkowo-księgowych i kadrowo-płacowych dla przedsiębiorstw.

Z nami masz
mniej obowiązków


Biuro Obsługi Rachunkowej sp. z o.o. (Wrocław – Krzyki) to firma zajmująca się outsourcingiem biznesowym, czyli obsługą zewnętrzną w zakresie usług rachunkowo-księgowych i kadrowo-płacowych dla przedsiębiorstw. Na czym polega taki outsourcing? Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, spraw kadrowych, płacowych i ZUS.

Naszą misją jest przejęcie w imieniu Klienta wszelkich czynności i obowiązków, które wynikają ze zobowiązań w stosunku do urzędów właściwych dla formy prowadzonej działalności gospodarczej nakładanych przez przepisy prawne.

Co możesz zyskać dzięki współpracy z naszym biurem? Przede wszystkim nasi Klienci mogą zająć się prowadzeniem swojej firmy i skupić się na priorytetowych zadaniach, inwestycjach – słowem na realizowaniu tego, co wiąże się stricte z działaniami biznesowymi. Dzięki nam można uniknąć konieczności tworzenia działu finansowo-księgowego oraz kadrowo-płacowego – gwarantujemy profesjonalną obsługę w tym zakresie.


Minimalne koszty
Maksymalne korzyści


Outsourcing biznesowy to także realne oszczędności. Współpraca z nami pozwala zredukować koszty personalne (takie jak między innymi wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie, ubezpieczenie, szkolenia itp.), które wiążą się z zatrudnieniem pracowników we wspomnianych sektorach.

Zlecenie obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej umożliwia zmniejszenie liczby nakładów inwestycyjnych związanych z utrzymaniem dodatkowej powierzchni biurowej, organizacją i wyposażeniem stanowisk pracy w sprzęt biurowy, zakupem i aktualizacją specjalistycznego oprogramowania.

Nasze usługi to maksymalizacja korzyści. Kierujemy je do podmiotów gospodarczych otwartych na nowoczesne systemy zarządzania jakością oraz oczekujących gwarancji wykonanej usługi. Jeśli więc chcesz prężnie rozwijać swoją firmę i nie tracić czasu na kwestie formalne – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Dlaczego warto wybrać nasze biuro?

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nasze biuro rachunkowe z Wrocławia? Po pierwsze – posiadamy bogate doświadczenie. Świadczenie usług dla przedsiębiorstw z różnych branż oraz dla różnych grup zawodowych pozwoliło nam na wypracowanie własnych sposobów współpracy z Klientem. Potrafimy dostosować się do specyfiki każdej firmy. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego Klienta.

Gwarantujemy 100% satysfakcji z naszych usług. Redukcja kosztów i wysoka jakość obsługi kadrowo-płacowej oraz księgowej to najważniejsze korzyści, jakie można zyskać współpracując z naszym biurem. Zapraszamy do kontaktu!

Zostań naszym klientem


Współpraca z nami naprawdę ci się opłaci.
Nie czekaj i sprawdź już teraz, jak wiele możesz zyskać.

Skontaktuj się z nami