Nasze biuro rachunkowe we Wrocławiu to firma, której działalność skupiona jest wokół outsourcingu biznesowegoCo to oznacza dla ciebie? Oznacza to, że wykonamy za ciebie wszystkie czynności związane z księgami rachunkowymi, kadrami i płacami oraz ZUS-em. Nie musisz tworzyć nowych stanowisk i zatrudniać pracowników, którzy zajmą się twoją księgowością. Wynajmij do tego nasze biuro rachunkowe Wrocław. Zmniejsz koszty utrzymania swojej firmy i zaprowadź w swoich finansach idealny porządek.


Księgi handlowe

Prowadzenie ksiąg handlowych to usługa, którą kierujemy przede wszystkim do spółek prawa handlowego oraz do spółek osobowych prawa handlowego. To właśnie te podmioty gospodarcze zgodnie z literą prawa są zobowiązane do prowadzenia tego typu księgowości.

Biuro obsługi rachunkowej w tym obszarze obejmuje między innymi:

  • opracowywanie instrukcji obiegu dokumentów,
  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych.


Księga przychodów i rozchodów

Księga przychodów i rozchodów to rodzaj księgowości, który dotyczy:

  • osób fizycznych prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą,
  • spółek cywilnych osób fizycznych wykonujących pozarolniczą działalność gospodarczą,
  • osób wykonujących tzw. wolne zawody,
  • osób wykonujących działalność na podstawie umów agencyjnych i umów na warunkach zlecenia, osób prowadzących działy specjalne produkcji rolnej.

Jeśli chodzi o KPiR to nasze biuro obsługi rachunkowej zajmuje się dokładną rejestracją przychodów ze sprzedaży, zakupów towarów i materiałów, a także wydatków.


Kadry i płace

Kadry i płace to usługa, której podstawą jest porządkowanie wszystkich spraw związanych z kwestiami personalnymi, pracowniczymi i zarobkowymi. Korzystając z tej usługi, powierzasz nam obowiązki, które należałyby do działu kadr. Zajmiemy się więc przygotowaniem i nadzorowaniem dokumentacji pracowniczych i urzędowych oraz szkoleń, wsparciem i współpracą przy kontrolach US, ZUS czy Państwowej Inspekcji Pracy. Nasze biuro rachunkowe Wrocław nadzoruje również czas pracy i tworzy różnego rodzaju regulaminy.


Zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym we Wrocławiu wszystkie osoby, które myślą przyszłościowo. Dlaczego? Ponieważ nasze usługi pozwolą zapomnieć o formalnościach i skupić się na tym, co najważniejsze, czyli rozwoju firmy. Każdy klient to nowe wyzwanie, a my jesteśmy gotowi je podjąć.

Zostań naszym klientem


Współpraca z nami naprawdę ci się opłaci.
Nie czekaj i sprawdź już teraz, jak wiele możesz zyskać.

Skontaktuj się z nami